forklift kiralama ücretleri

forklift kiralama

forklif kiralama ihtiyacı olan firmaların belirlenen süreler için kiralama yoluna gitmesiyle oluşan ticari bir durumdur. Forklift ihtiyacı olan firma ve şahıslar kiralama şirketlerine giderek ihtiyacı olan forklifti ihtiyaca göre belirli süreler için kiralama yoluna gidebilir. Kiralama şirketleri de talebe göre birçok kiralama şansı sunmaktadır.

Saatlik, aylık, haftalık

 Froklift Kiralama denince akla iş çalışma yük indirme ve kaldır yükleme gibi terimler akla gelmektedir. Bu iler yapılırken de belirli süreler içinde yapılmaktadır. Beş saatli yapılacak bir iş içi bir tam gün forklift kiralamaya gerek yoktur. Bu yüzden kiralama şirketleri ihtiyaca göre saatlik haftalık günlük ve aylık kiralama yoluna gitmektedir.

Kiralama bedelleri

Kiralama bedeli günlük saatlik ve aylık olarak belirlendiği için eğer forklift operatörlü olarak kiralanacaksa operatör çalışma bedeli de ödenmelidir 1 saat forklift çalışma operatörlü ücret günümüzde üç yüz dört yüz Türk lirası civarındadır.

Kiralama işi eğer haftalık yapılacaksa eğer bir hatalığa göre bir fiyat belirlenmeli ve sözleşmede net süreler belirtilmelidir.aynı şekilde aylık kiralama yolunda da aynı şartlar sözleşmede belirtilmelidir.

Kiralama şirketi dışında kiralayan kişi ya da kurum yapacağı işin süresini ve zamanını iyi hesaplamalı ve bu süreler için kiralama yoluna gidilmelidir. 3 saatlik bir iş için altı saat forklift kiralamak gereksiz kiralama maliyetine neden olacak ve kazancınızdan eksiltecektir.

ADD YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir